Адвокат Надточиєва, дружина судді ВАКС Біцюка подала документи на участь у конкурсі на посаду судді Вищого антикорупційного суду

1 березня 2024 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила про прийом документів на зайняття 25 вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду. Конкурс тривав місяць, і вже 30 березня прийом документів для участі в конкурсі завершився — документи подали 238 кандидатів. Вища кваліфікаційна комісія суддів України опублікувала список кандидатів, серед них — Анна Надточиєва, адвокатк та дружина судді цього ж суду Андрія Біцюка. 

Про це повідомляє Слідство.Інфо.

Раніше Анна Надточиєва вже хотіла стати суддею, але тоді її не відібрали. За доброчесністю кандидатів стежили представники громадськості, і під час проведення конкурсу у 2018-му у активістів були запитання до адвоката з Миколаєва. 

Анна Надточиєва подала декларацію кандидата на посаду судді Вищого антикорупційного суду за 2023 рік. Там, окрім згаданого у розслідуванні заміського будинку під Києвом, з’являється і квартира в Одесі у майже 34 квадрати, власницею якої Анна Надточиєва стала у червні 2022 року. Майно прописано у розділі об’єктів незавершеного будівництва без зазначення ціни майна. 

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про електронне листування, яке може свідчити про те, що слідчий суддя ВАКС Андрій Біцюк ділиться з дружиною-адвокаткою Анною Надточиєвою матеріалами антикорупційних справ, а вона допомагає йому виписувати судові рішення щодо високопосадовців, підозрюваних у корупції. Після публікації розслідування журналістів Вищий антикорупційний суд пообіцяв сприяти проведенню перевірки судді Андрія Біцюка у разі, якщо таку проведуть відповідні органи. Однак, схоже таку перевірку ніхто і не починав.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.