Провадження стосовно судді Броварського міськрайонного суду Сердинського передали до Вищого антикорупційного суду

17 січня 2024 року прокурор скерував до суду обвинувальний акт стосовно судді Броварського міськрайонного суду Київської області Володимира Сердинського, якого викрито на одержанні 4 тис. доларів США неправомірної вигоди.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

У межах досудового розслідування, яке здійснювали детективи НАБУ за оперативного супроводу СБУ та за процесуального керівництва прокурорів САП, встановлено, що кошти суддя отримав від представника однієї зі сторін у цивільній справі за ухвалення рішення про стягнення боргу на користь позивача. Раніше суддя отримав частину неправомірної вигоди у сумі 1 тис. доларів США за прийняття рішення про витребування доказів у цій справі.

26.09.2023 суддю викрито на одержанні другої частини неправомірної вигоди – 3 тис. доларів США. 27.09.2023 йому було повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.