До Вищого антикорупційного суду надійшла позовна заява стосовно конфіскації активів Медведчука та Марченко

Міністерство юстиції України подало до Вищого антикорупційного суду позовну заяву про застосування санкції, передбаченої пунктом 11 частини 1 статті 4 ЗУ «Про санкції», до Медведчука Віктора Володимировича та Марченко Оксани Михайлівни.

Про це повідомляє Мін’юст.

Зазначається, що Медведчук В.В. та Марченко О.М. є наближеними до керівництва російської федерації, перебувають в особистих дружніх зв’язках з президентом рф путіним в.в.

До стягнення Міністерством юстиції заявлено майно, яким Медведчук В.В. та Марченко О.М. володіють прямо та опосередковано (через фізичних та юридичних осіб). Зокрема, рухоме майно (24 автомобіля, 2 повітряних судна (літак «Gulfstream G650», гвинтокрил «Bell-427»), 1 прогулянкове судно (типу «Azimut benetti spa», назва судна – «Романс 1»), нерухоме майно (більше 20 об’єктів), корпоративні права 22 юридичних осіб (обленерго, телеканали тощо), майнові права на 8-м торгівельних марок, грошові кошти Медведчука В.В. та Марченко О.М. (в еквіваленті близько 1,9 млн.грн), більше 1000 одиниць історико-культурних та матеріальних цінностей (годинники, ювелірні вироби, картини, гарнітури, предмети інтер’єру, залізничний вагон-ресторан з меблями).

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.