Адвокат принца та герцога Йоркського просить зберегти конфіденційність юридичної угоди 2009 року

Адвокат каже, що угода може захистити Принца від позову, в якому стверджується, що він напав на Вірджинію Джуфре, коли їй було 17 років.

Про це повідомляє GUARDIAN.

Адвокат принца Ендрю звернувся до нью-йоркського судді з проханням зберегти конфіденційність юридичної угоди від 2009 року, яка, за його словами, може захистити принца від позову про те, що він вчинив сексуальний напад на американку, коли їй ще не виповнилось 18 років.

Клопотання було подано разом з процесуальними документами до федерального суду Мангеттен, де окружний суддя США Льюїс А Каплан головує при розгляді позову, поданому від імені Вірджинії Джуфре. У позові сказано, що принц неодноразово знущався над нею в 2001 році, коли їй було 17 років і вона була неповнолітньою за законодавством США.

Адвокат Ендрю Бреттлер, який представляє Ендрю, сказав, що він готує письмові аргументи з проханням щодо відхилення позову. Бреттлер назвиває позов «безпідставним».

Бреттлер сказав, що ні принц, ні Джуфре не стверджують, що угода має залишатися конфіденційною, але вони хотіли попросити, щоб вона залишалася таємницею, оскільки вона підлягає охоронному наказу іншого судді, який головує на федеральному цивільному позові в Нью-Йорку.

Угода була досягнута між Джуфре та Джеффрі Епштейн, якого знайшли мертвим у віці 66 років у своїй камері в 2019 році в очікуванні суду щодо сексуальної торгівлі у федеральній в’язниці Нью-Йорка. Його смерть визнали самогубством.

Бреттлер сказав, що угода «звільняє принца Ендрю та інших від будь-якої передбачуваної відповідальності, що випливає з претензій пані Джуфре проти принца Ендрю».

Досудове засідання за позовом призначено на наступний тиждень.

Наприкінці 2019 року Ендрю сказав ВВС, що ніколи не мав сексу з Джуфре, сказавши: «Цього не сталося».

Раніше цього місяця британська поліція оголосила, що не вживатиме жодних дій проти принца після проведення перевірки, викликаної заявами Джуфре. Вони також сказали, що жодних дій не буде в результаті звинувачень у тому, що передбачувана спільниця Епштейна, Гіслейн Максвелл, торгувала жінками та дівчатами у Великій Британії, доглядала й знущалась над ними.

Максвелл, британська світська левиця і колишня подруга Епштейна, буде судитися в листопаді в Нью-Йорку за звинуваченням у сексуальній торгівлі людьми. Вона не визнала себе винною.

Associated Press, як правило, не ідентифікує людей, які кажуть, що вони є жертвами сексуального насильства, якщо вони не вирішують виступити публічно, як це зробила Джуфре.