Адвокат Шрам через суд зобов’язав внести відомості до ЄРДР за фактом службової недбалості посадовців АРМА

Ухвалою слідчого судді Печерського районного суду міста Києва уповноважених осіб Державного бюро розслідувань зобов’язано внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою Шрама О.В. за фактом службової недбалості посадовцями Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаних від корупційних та інших злочинів.

Про це повідомляє Олег Шрам у власному телеграм-каналі.

“Якщо вам надумається щось запитати у керівництва АРМА про надання публічної інформації, подати на них скаргу чи заяву про вчинення кримінального правопорушення, а тим більше написати про такі ваші дії в соцмережах, подумайте 7, а то і 10 разів, бо там святі люди, а такі ваші дії будуть розцінені як поширення неправдивих чуток щодо АРМА, які можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку, тобто вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173-1 КУпАП.

маленька цитата: «АРМА вважає, що особа, яка використовує найменування «Шрам Олег Валерійович» створює неправдиві чутки, які можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку та в подальшому поширює таку інформацію»”, – зазначає адвокат Шрам.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.