Адвокатка Ненашева назвала поведінку неповнолітньої розкутою, а мелітопольського гвалтівника таким, що погано бачить

Адвокатка обвинуваченого в зґвалтуванні неповнолітньої знову спробувала домогтися для свого підзахисного зміни запобіжного заходу. В даний час він знаходиться в Запорізькому СІЗО і хоче вийти під домашній арешт.

Нагадаємо, 28 березня в чергову частину Мелітопольського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що приблизно в 4 год 10 хвилин, біля будинку № 131 по вул. Академіка Корольова відбулося зґвалтування.

Чоловік, перебуваючи в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння, з метою подолання опору потерпілої, завдав їй кілька ударів кулаком по обличчю, від чого дівчина впала на землю і вдарилася головою.

Відразу ж після цього, погрожуючи подальшим застосуванням фізичного насильства, зловмисник вступив з неповнолітньою в статевий зв’язок. За фактом події порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 152 КК України.

Однак, адвокатка підозрюваного Яна Ненашева вимагає перекваліфікації справи на більш легку статтю, на підставі того, що її підзахисний, нібито не міг знати вік потерпілої. Тому вона звернулася до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу з утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт. Вона заявила, що в ході судового розслідування стало зрозуміло, що через зовнішніх даних потерпілої, її розкутого поведінки і проблем зі зір не міг навіть уявити, що вона є неповнолітньою.

Колегія суддів Мелітопольського міськрайонного суду з доводами захисту не погодилася і продовжила підозрюваному запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Нагадаємо, раніше адвокатка Ненашева заявляла, що підсудний страждає вродженою атрофією зорового нерва, а тому не розглянув в темний час доби біологічний вік потерпілої. У зв’язку з цим вона просила перекваліфікувати статтю, осудну обвинуваченому, в більш м’яку.