АП ВАКС призначила розгляд скарги на вирок судді Васильківського міськрайонного суду Київської області Ковбеля у недостовірному декларуванні

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду призначила до розгляду скарги на вирок, яким визнали винуватим суддю Васильківського міськрайонного суду Київської області Максима Ковбеля у недостовірному декларуванні.

Таке рішення ухвалив суд 3 червня 2024 року.

«Призначити апеляційний розгляд за апеляційною скаргою захисника обвинуваченого на вирок Вищого антикорупційного суду від 5 лютого 2024 року на 13:00 18 червня 2024 року в приміщенні Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду», – йдеться у рішенні.

28 травня одного з членів колегії суддів відвели від розгляду апеляційної скарги, тому у провадженні провели повторний автоматизований розподіл і визначили нових суддів.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд визнав Ковбеля винуватим у недостовірному декларуванні і призначив йому покаранням 44 200 грн штрафу. Водночас його звільнили від покарання через сплив строків давності. Після, адвокат судді подав скаргу і на це рішення.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.