Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила в силі запобіжний захід обранцю Андрію Клочку

05 червня 2024 року Апеляційна палата ВАКС залишила в силі запобіжний захід, застосований до чинного народного депутата України Андрію Клочку, підозрюваного у незаконному збагаченні на понад 11 млн грн.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Прокурор просив збільшити заставу і становити її в розмірі 15,1 млн грн. Тоді як захист «слуги народу» намагався переконати суд, що 12 млн грн то забагато для Клочка. Адвокати підозрюваного також заявляли, що ризики, на які посилається прокурор, насправді нібито відсутні.

Нагадаємо, 05.05.2024 слідчий суддя ВАКС застосував до особи запобіжний захід у виді застави у розмірі 12 млн грн. Крім того на підозрюваного покладені відповідні процесуальні обовʼязки.

Антикорупційні органи підозрюють Андрія Клочка в незаконному збагаченні на 11 млн грн., коли у 2020-2021 роках він нажив майна  вартістю 25 млн грн, хоча офіційно разом із дружиною заробив заледве 14 млн грн. За короткий проміжок часу депутат купив три земельні ділянки в Київській області, п’ять  квартир у столиці, два нежитлові приміщення, а також автівки Tesla та Mersedes-Benz. Частину майна він оформив на родичів.

Строк дії обов’язків, покладених на підозрюваного – до 10.07.2024.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.