Азербайджанський адвокат здійснив публічний суїцид біля будівлі колегії адвокатів

Адвокат Заур Мамедов скоїв самогубство перед будинком Колегії адвокатів у Баку, інцидент розслідується за статтею про доведення до самогубства. Керівництво професійного об’єднання відкидає свою причетність до того, що сталося.

Як повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури Азербайджану, за фактом самогубства Мамедова розпочато кримінальне розслідування, його веде Нариманівська районна прокуратура за статтею 125 – доведення до самогубства – Кримінального кодексу Азербайджану.

Про це повідомляє Кавказький вузол.

Голова Колегії адвокатів Азербайджану Анар Багіров заявив, що Мамедов не мав жодних проблем у взаєминах з професійним об’єднанням.

“У Заура Мамедова не було проблем із Колегією адвокатів, скоєне ним нас здивувало. Я зв’язався з керівником Сальянського бюро адвокатів. Він сказав, що останнім часом Заур Мамедов був дуже напружений, але з колегією у нього не було жодних проблем, проти нього не було дисциплінарних проваджень. Зараз ведеться розслідування, слідство встановить, чому він вдався до такого кроку. Ми дуже засмучені тим, що сталося, і висловлюємо співчуття близьким покійного”, – цитуються слова Багірова у повідомленні колегії адвокатів.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.