Члени конкурсної комісії від міжнародних організацій впродовж місяця не виходять на зв’язок: Голова РСУ Моніч

Члени Конкурсної комісії з обрання членів ВККСУ зібралися на робоче засідання для обговорення питань, пов’язаних із початком її роботи. Однак представники міжнародних та іноземних організацій на ньому так і не з’явилися.

Про це повідомляє прес-служба Вищої ради правосуддя.

У листах до суб’єктів формування Конкурсної комісії Рада просила забезпечити присутність на зустрічі 25 жовтня 2021 року членів, запропонованих міжнародними та іноземними організаціями. Однак, незважаючи на створення всіх умов для участі онлайн, члени Конкурсної комісії повідомили про неможливість участі в засіданні.

Голова Ради суддів України Богдан Моніч висловив занепокоєння, що члени комісії від міжнародних організацій впродовж місяця не виходять на зв’язок. На його думку, слід призначати не робочі зустрічі, а перше засідання Конкурсної комісії, і в разі відсутності кворуму інформувати суспільство про те, хто блокує роботу комісії. «Наші члени Конкурсної комісії вже двічі приходили на робочі зустрічі і готові стати до роботи», – наголосив він.

За результатами обговорення досягнуто домовленості, що вирішення всіх питань щодо організації та формату роботи покладається на членів комісії, які інформуватимуть секретаріат Вищої ради правосуддя про свої потреби у забезпеченні.