ДБР на жаль перетворилося на злочинну організацію. Зухвалі, туповаті, хамовиті, і головне, любителі русні: Голова Ради адвокатів Київської області Петро Бойко

Так відреагував Голова Ради адвокатів Київської області Петро Бойко на події навколо обшуку співробітниками Державного бюро розслідувань у адвоката Андрія Кузьменко.

Про обшук повідомив у Facebook колега Андрія Кузьменко адвокат Андрій Доманський.

“В будинку відомого у Києві адвоката обшук. Вдень до адвоката Андрія Кузьменко приїхали силовики і почали обшук, окрім будинку вимагали показати автівки. Кузьменко добровільно показав, що знаходиться всередині авто. Був здійснений огляд документів, які є адвокатською таємницею, до того ж з фіксуванням на відеокамеру, що є порушенням чинного законодавства. Після огляду без пояснення причин авто адвоката, авто дружини та авто яке належить юридичній фірмі були вилучені. Із будинку також були вилучені носії інформації, які також пов’язані з таємницею адвоката”, – повідомив він.

У свою чергу Голова Ради адвокатів Київської області Петро Бойко прокоментував, на його думку, зухвалу поведінку правоохоронців, які понесуть відповідальність свого часу.

“ДБР на жаль перетворилося на злочинну організацію. Зухвалі, туповаті, хамовиті, і головне, любителі русні. Варто згадати клінстони які вони вилучали як речові докази у наших ППО. В результаті злочинних дій наше ППО осліпло прямо перед війною. І ніяке падло не сіло за це в тюрму. Безкарність завжди породжує свавілля і перетворює на злочинців, тих, хто повинен захищати закон. Щодо адвоката порушення робилися демонстративно зухвало. Типу, бачиш ми порушуємо закон і нам за це нічого не буде! Хай ця зграє не розслабляється, бо адвокатська спільнота з зубами, і відповідальність для них настане як і настане час, коли їм буде потрібен адвокат”, – написав Петро Бойко.

Скріншот коментарів під постом Андрія Доманського у Facebook.