Відповідно до ч. 5 ст. 115 КПК при обчисленні строків днями та місяцями не береться до уваги той день, від якого починається строк, за винятком строків тримання під вартою, проведення стаціонарної психіатричної експертизи, до яких зараховується неробочий час та які обчислюються з моменту фактичного затримання, взяття під варту чи поміщення до відповідного медичного закладу.
Виходячи з положень статей 115, 219 КПК при обчисленні двомісячного строку досудового розслідування, день, коли особу було повідомлено про підозру, не береться до уваги як день, від якого починається вказаний строк.
Постанова ОП ККС ВС від 17.02.2025 у справі № 369/16172/20 (провадження № 51-7739кмо23) https://reyestr.court.gov.ua/Review/125435251
Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.
