Для підвищення ефективності розслідувань необхідно вже збільшити штат на 300 співробітників, створити експертну установу при НАБУ, створити належну матеріально-технічну базу: директор НАБУ Кривонос

Посли країн Великої сімки та Євросоюзу зустрілись з Директором Національного антикорупційного бюро України Семеном Кривоносом.

Про це повідомляє НАБУ.

Вітаючи послів Семен Кривонос запевнив, що забезпечуватиме незалежність розслідувань детективів, відкритість кадрових рішень та організує роботу так, щоб результати НАБУ були високо оцінені українським суспільством та міжнародними партнерами.

«Незалежно від посади та політичної приналежності, якщо людина причетна до скоєння корупційного злочину, справа стосовно її дій буде належно розслідувана і за наявності об’єктивних та достатніх підстав скерована до суду. Жодних компромісів, якщо мова йтиме про незалежність НАБУ та мене як його директора», – наголосив директор Національного бюро.

Розповідаючи про перші кроки на посаді Семен Кривонос окреслив низку викликів, з якими Національне бюро має справитися, підготувавшись до протидії й запобіганню корупції під час майбутньої відбудови України. Це, зокрема: недостатня кількість оперативно-технічного персоналу та детективів, проблеми із експертизами в провадженнях, вдосконалення процесу кризових комунікацій.

«Для підвищення ефективності розслідувань необхідно вже збільшити штат на 300 співробітників, створити експертну установу при НАБУ, створити належну матеріально-технічну базу. У реалізації цих ініціатив розраховую на підтримку партнерів», – повідомив Директор Національного бюро.