До правління Європейської асоціації молодих адвокатів увійшли два українських адвокати

У зв’язку із завершенням річної каденції, президент Європейської асоціації молодих адвокатів – European Young Bar Association – Сергій Барбашин перейшов на позицію Immediate Past President, Юлія Сергет була обрана секретарем EYBA.

Такі рішення були ухвалені під час загальних зборів міжнародної організації, що проходили під час щорічної літньої конференції EYBA 20 – 23 червня, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Головна тема конференції – новий правовий світовий порядок. У рамках академічної частини висвітлювалися питання міжнародних викликів, зміцнення цифрової економіки в Європі та забезпечення правового регулювання діяльності міжнародних технологічних гігантів.

Барбашин звернув увагу на важливість оперативного реагування на всесвітні події, підбив підсумки своєї каденції та подякував європейським колегам за підтримку України. Він також нагадав про оновлений проект Task Force – безоплатна підтримка українських біженців за кордоном і започаткування спільно з  Молодіжним Комітетом серії воркшопів Recognition Accelerator. Крім того, на період воєнного стану в Україні, українські учасники EYBA були звільнені від сплати членських внесків.

Нагадаємо, EYBA – європейська неприбуткова асоціація молодих юристів, яка була заснована у травні 1993 року. Організація об’єднує молоді асоціації юристів з усієї Європи в одну представницьку організацію, що забезпечує єдиний голос молодих юристів на континенті.

Молодіжний Комітет НААУ є членом EYBA з 2018 року. Українські адвокати представлені у правлінні EYBA з 2020 року. Сергій Барбашин був першим українським адвокатом, що увійшов до правління, він очолював асоціацію у 2023 – 2024 рр.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.