Формула успіху або які результати видає Google при пошуку “адвокат”

Багатьох юристів та адвокатів хвилює питання потрапляння власних сайтів в ТОП Google. Зважаючи на те, що перші місця в пошуковій системі отримати вкрай складно, кожен власник сайту професійних послуг прагне знати, коли ж повернуться вкладені в просування інвестиції, а веб-ресурс потрапить на першу сторінку пошукової системи.

Просування сайту професійних послуг та брендування власного продукту – це часто складна і недешева процедура. Однак, на ринку юридичних послуг є ті, хто використовує гучні справи як елемент такого просування. Дізнаємось, хто це. Шукаємо адвоката.

Як ми бачимо, юридична компанія “Касьяненко та Партнери” інвестує кошти в рекламу юридичних послуг, особливо, в таких галузях, як сімейні та податкові спори.

Але основний успіх цій компанії принесли гучні позовні заяви до МВФ, влади КНДР. Редакція не закликає використовувати гучні справи для умовно безкоштовного просування, однак, ми повинні розуміти, що лише нестандартні підходи та відмінність від стандартних справ надає непогані результати.