Гарантую, що патрульні продовжать притягувати до відповідальності за адмінпорушення суддів, прокурорів і народних депутатів: міністр МВС Монастирський

Денис Монастирський запевняє, що на посаді міністра зосередиться на безпеці громадян і посиленні рівня довіри до правоохоронних органів.

Про це він заявив під час голосування на посаду міністра МВС у Верховній раді України.

За його словами, одним із ключових напрямів роботи його на посаді глави МВС буде питання соціального забезпечення та захисту поліцейських, і в цьому йому необхідна буде підтримка президента, прем’єра й народних депутатів.

“Величезну увагу я планую зосередити на боротьбі з організованою злочинністю, так званими злодіями в законі та кримінальними авторитетами. Саме через них коїться велика кількість тяжких та особливо тяжких злочинів”, – сказав Монастирський.

Він наголосив: “Гарантую, що рішення РНБО і президента щодо санкцій проти ватажків кримінальних угруповань неухильно виконуватимуться в повному обсязі”.

Також, за словами Монастирського, він зосередить свою увагу і на розвитку патрульної поліції.

“Гарантую, що патрульні продовжать притягувати до відповідальності за адмінпорушення суддів, прокурорів і народних депутатів, але виключно в рамках закону”, – заявив він.