Голова апеляційного суду Черкаської області Сіренко під час війни придбав собі новий BMW 2022 року випуску за 3,3 млн грн

Голова апеляційного суду Черкаскьої області Юрій Сіренко у грудні 2022-го року придбав собі новий BMW. Авто 2022 року випуску, вартістю – 3,3 млн грн. Вартість на сотню тисяч гривень менша, ніж річна зарплата голови суду. У день цієї купівлі він взяв кредит 1,8 млн грн. Від коментарів суддя відмовився.

Про це повідомляє 18000.

У грошових активах родини судді 301 тисяча гривень, 17 тисяч євро і 49 тисяч доларів. Ще 1,1 млн грн Сіренку віддала донька.

За інформацією ресурсу, за кілька днів спостережень нового BMW під судом не помітили. Вранці суддю на роботу привозить автівка, яка знаходиться у власності суду. І ввечері ж – його забирає.

“Автомобіль Тoyоtа з метою забезпечення своєчасності та оперативності судових засідань, використовується для перевезення суддів Черкаського апеляційного суду між приміщеннями суду. Також – для доставки посилок з судовими справами до поштового відділення, перевезення працівників апарату суду у службових питаннях”, – написав нам суд у відповіді на запит.

За два роки на обслуговування саме цього авто витратили 127 тисяч гривень, ще на 63 тисячі купили пального. Водієві за два роки нарахували 294 тисячі зарплатні.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.