Ігнатов спростував наявність російського громадянства і заявив, що через небезпеку буде змушений жити у стінах ВККС

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів Роман Ігнатов назвав безпідставними і необґрунтованими звинувачення на його адресу у начебто наявності громадянства російської федерації.

Про це він заявив на брифінгу в Укрінформі.

«Є всі підстави побоюватися як за своє здоров’я, так і за своє життя, і я не виключаю провокації відносно себе. Тому я звертаюся до суспільства і до представників Державної служби охорони, а також органів поліції, щоб мені надали у зв’язку з цим посилену охорону, тому що я… побоююся навіть пересуватися додому на автомобілі і змушений буду жити поки що у стінах ВККС», – заявив голова Комісії.

Щодо нібито наявності у нього російського громадянства Ігнатов пояснив, що у липні 1991 року за направленням Луганської обласної прокуратури вступив до Саратовського юридичного інституту і таким чином опинився в Росії. Після закінчення Саратовської державної академії права і проходження спеціалізованої практики він повернувся у Луганськ і намагався влаштуватись на роботу.

«Я вибрав місто Петрозаводськ, тому що там були кращі умови. Тоді в мене був радянський паспорт, у якому не було російської відмітки, як і не було української відмітки. Тобто до 1997 року я був апатридом – особою без громадянства», – поінформував Ігнатов.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.