Це пов’язано з тим, що ВККС починає кваліфікаційні процедури, у т. ч. до деяких суддів ліквідованого ОАСК: Ігнатов про провокацію щодо громадянства

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів Роман Ігнатов назвав безпідставними і необґрунтованими звинувачення на його адресу у начебто наявності громадянства рф.

Про це він заявив на брифінгу в Укрінформі.

«З часу, коли я був обраний головою Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, моє життя, на жаль, почало дуже швидко, стрімко змінюватися на гірше. Це пов’язано з тим, що Вища кваліфікаційна комісія суддів України починає кваліфікаційні процедури, у тому числі до деяких суддів ліквідованого ОАСК. …Враховуючи ті обставини, які з’явилися, а саме безпідставні, необґрунтовані звинувачення мене в тому, що я начебто маю російське громадянство, я з цією метою і вийшов на брифінг, щоб висловити свою позицію», – сказав Ігнатов.

За його словами, лист Служби зовнішньої розвідки, в якому йдеться про начебто наявність у нього громадянства РФ, він отримав у відповідь на запити до силових відомств, які займаються питаннями нацбезпеки, зокрема до СЗР, СБУ, ГУР. У листах останніх двох відомств, як стверджує Ігнатов, про підтвердження наявності у нього начебто громадянства РФ не йшлося.

Він нагадав, що пройшов конкурсну процедуру добору до ВККС відповідно до процедури. На першому пленарному засіданні 6 червня 2023 року члени ВККС обрали його головою.

«Мене знищують інформаційно, мене знищують психологічно. Звісно, я буду боротися», – заявив Ігнатов.

За його словами, «якщо ситуація набуде критичних масштабів», він буде змушений «просити політичного притулку».

«Я не хочу бути Гонгадзе номер два. Я чесно кажу. Тому що я пройшов полон, я пройшов катування», – заявив Ігнатов.

Як повідомлялося, за даними засобів масової інформації, російське громадянство в Ігнатова виявила Служба безпеки України.

У Вищій кваліфікаційній комісії суддів України, в свою чергу заявили, що зроблять запити для невідкладного підтвердження або спростування інформації про ймовірну наявність у її голови громадянства росії.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.