Комітет зі спортивного права та фізичної культури НААУ запрошує взяти участь у благодійному заході “Тактична медицина у воєнний час”

Комітет зі спортивного права та фізичної культури запрошує всіх охочих 29 жовтня 2022 року взяти участь у благодійному заході “Тактична медицина у воєнний час”.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Відбудеться проведення тренувальних заходів фахівцями МНС із надання первинної домедичної допомоги, навчання правил поведінки при можливому ракетному обстрілі та евакуації поранених. Також буде можливість отримати основні навички поводження з вогнепальною зброєю.

Для досвідчених стрільців пройдуть мінізмагання з тактичної стрільби (помпова рушниця, АК, карабін, гладкоствольна зброя). Змагання зі стрільби відбуватимуться за сумою балів із трьох дисциплін: практика, АК чи карабін, мисливська стежка.

Для допуску до змагання необхідно мати з собою чи орендувати на місці мисливську (спортивну) гладкоствольну зброю 12 калібру, помпову рушницю 12 калібру, карабін та набої до них (для рушниць 12 калібру розмір шроту – 7,5 – 9,0. Навіска до 28 грам).

Початок заходу о 09:30 на території Мисливсько-спортивного комплексу «Сокіл» (http://sokil-susk.com.ua) за адресою: вул. Мисливська, 55, с. Суськ, Рівненська область.

На території комплексу є готель та ресторанний комплекс. Хто бажає зупинитися, можуть зв’язатися щодо питань проживання з адміністратором – +38(096)‑151‑5154.

Розмір реєстраційного внеску становить 700 гривень. Усі виручені кошти НААУ перерахує Збройним силам України.

Супутні витрати кожен несе самостійно.

Усіх, хто бажає взяти участь у заході, просимо до 28 жовтня 2022 року повідомити на електронну пошту: v.fedirko@unba.org.ua