Координаційний центр та регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги припинили бути операторами підвищення кваліфікації адвокатів

Про це йдеться у рішенні №47 “Про внесення змін до Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України” від 20 травня 2023 року.

Рада адвокатів України, обговоривши питання про внесення змін до Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України щодо Координаційного центру з надання правової допомоги, заслухавши пропозицію представника адвокатів Хмельницької області у складі Ради адвокатів України, Голову Комітету з питань безоплатної правової допомоги, що діє в складі НААУ Каденко О.О. про виключення пункту 13 цього Порядку, врахувавши пропозиції, зауваження та доповнення членів Ради адвокатів України, керуючись статтями 55, 57 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Положенням про Раду адвокатів України, Регламентом Ради адвокатів України, вирішила:

  • Внести зміни до Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 63 від 03 липня 2021 року зі змінами, виключивши пункт 13 цього Порядку.

Нагадаємо, цей пункт надавав право Центрам бути операторами підвищення кваліфікації адвокатів:

13. Координаційний центр з надання правової допомоги, Регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (разом далі Центри):

  • можуть бути операторами з підвищення кваліфікації адвокатів, які
    залучені для надання безоплатної вторинної правової допомоги,
    відповідно до законодавства України.
  • внесок, передбачений п.п. 37, 38 Порядку Центрами не
    сплачується, а документи, передбачені актами НААУ для акредитації сторонніх операторів обмежуються виключно заявою Центрів про акредитацію та документами про їх державну реєстрацію (створення) Центрів.