Малюська оцінив роботу авторів-розробників Конституції в частині норм воєнного часу як незграбну

Міністр юстиції України Денис Малюська завірив, що Володимир Зеленський не втратить свою легітимність після 21 травня, а роботу авторів Конституції України в частині норм воєнного часу назвав незграбною.

Про це він заявив в інтерв’ю ВВС Україна.

“Ні, він не втратить свою легітимність… Повноваження президента тривають до обрання наступного.

Але чимало норм Конституції сформульовано таким чином, що той, хто хоче знайти до чого придратися чи на чомусь побудувати якусь теорію змови – то він це знайде.

Тому варто очікувати багато шуму і крику, особливо базуючись на тому, що автори-розробники Конституції мало вірили в реалістичність повномасштабної війни за участю України і тому досить незграбно повелись стосовно відповідних норм, які прописані в Конституції”, заявив міністр юстиції.

А також додав, що вся ситуація навколо Конституції України та повноважень є підставою для різних “теорій змов”.

“Не лише по термінах повноважень, є і багато іншого, що в Конституції стосується воєнного часу – воно сформульовано не ідеально, м’яко кажучи. Що, безумовно, дає підстави для різних “теорій змови”. Один з прикладів – це десь хтось комунікує в соціальних мережах, можливо, і те, що розганяється Росією – що, типу, Україна не оголосила стан війни”, – додав Малюська.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.