Молоді адвокати Дніпра взяли участь у влаштуванні Свята Дитинства для дітей Центру соціальної підтримки дітей “Довіра”

Регіональні представники молодіжного комітету Національної асоціації адвокатів України “UNBA NextGen” у Дніпрі привітали дітей зі Святом Дитинства.

Про це повідомляє молодіжний комітет НААУ на своїй сторінці у Facebook.

“Діти – то є наше майбутнє, тому ми повинні захищати їх, піклуватися, вчити, на своєму прикладі, бути Людиною та в першу чергу, любити!

Вчора NextGen Dnipro мав змогу прийняти участь у влаштуванні справжнього Свята Дитинства для дітей Центру соціальної підтримки дітей «Довіра» в місті Дніпрі! І ми дуже щасливі, що воно вийшло незабутнім!

Дякуємо адвокатам Алевтині Башкєєвій, Ілоні Дитятковській, Анні Цуркан, Олексію Воронько за приготований шашлик, солодощі для вихованців та їх вихователів, а також адвокатам Роману Ажмякову, Олені Карпенко та Олені Кошкіній за участь й організацію!

Діти мали змогу не тільки поласувати стравами і солодощами, а й відвідати виступ справжнього фокусника та отримати повітряні кульки у подарунок!

Як вказують регіональні представники, їх гасло 1 червня було таким: “Что мне снег, что мне зной, что мне дождик проливной, когда мои друзья со мной!”, йдеться у повідомленні.