Молоді українські адвокати взяли участь у конференції European Young Bar Association 2023

Представники молодіжного комітету НААУ взяли участь у весняній конференції EYBA 2023.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Голова молодіжного комітету НААУ – UNBA NextGen Сергій Барбашин та його заступниця Юлія Сергет стали учасниками весняної конференції Європейської асоціації молодих юристів (EYBA) 2023, яка відбулася 23 – 25 березня у Лісабоні (Португалія).

Головна тема конференції EYBA пов’язана з майбутнім у праві – з акцентом на штучний інтелект і права людини, ІТ та міжнародний захист IP, блокчейн і конфіденційність, а також з лідерством і викликами для молодих юристів.

24 березня відбувся освітній день конференції, у якому адвокати з усієї Європи поділилися фаховою інформацією з учасниками. Серед спікерського складу – Сергій Барбашин, який розповів про те, як визначити і передати права інтелектуальної власності в ІТ.

Крім того, з вітальним словом виступили почесні гості – Президент Ради адвокатських та правничих товариств Європи (CCBE) Панайотіс Перакіс (Panagiotis Perakis) та перший віце-президент Федерації адвокатур Європи (FBE) Ізабела Конопацька (Izabela Konopacka).

«Обмін досвідом та подолання спільних викликів є запорукою успішного розвитку нашої професійної спільноти. Молоді адвокати не стоять осторонь цього процесу та приймають активну участь. Результати плідної діяльності молодих не залишаються непоміченими, та про важливість співпраці наголосили президент CCBE, пан Panagiotis Perakis та віце-президент FBE, пані Izabela Konopacka, що мали можливість відвідати конференцію EYBA», – зазначив Голова NextGen Сергій Барбашин.

Нагадаємо, молодіжний комітет є членом European Young Bar Association з 2019 року. Завдяки активній роботі представники UNBA NextGen три роки поспіль обираються до керівних посад Європейської асоціації. А у 2022 році Голова UNBA NextGen Сергій Барбашин обраний Віце-президентом EYBA; заступниця Голови UNBA NextGen Юлія Сергет увійшла до складу Дослідницького комітету EYBA; член Ради UNBA NextGen Олег Клим’юк обраний до складу Комітету EYBA східного регіонального партнерства.