НААУ допомагає тим, хто цього найбільше потребує – колегам

Першу партію допомоги від НААУ отримали адвокати Чернівецької області. Доставили її на вихідних Голова РАР Алла Єзерська разом із представниками регіонального відділення «UNBA NextGen» Тетяною Кирилюк, Віктором Решетовим, Аллою Чабан, Владиславом Шаблієм, Олегом Гнатковським та Миколою Дубцем. Продовольчі пакети одержали, в першу чергу, адвокати старшого покоління та адвокати, які під час карантину залишились без роботи.

Нагадаємо, минулого тижня Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова виступила з ініціативою розпочати благодійний проект допомоги адвокатам, які в умовах карантину через пандемію коронавірусу опинились у складних життєвих обставинах.

За кошти благодійного фонду були закуплені продуктові набори, перш за все, для трьох найбільш постраждалі від COVID-19 областей – Чернівецької, Івано-Франківської і Тернопільської.

Наразі, благодійна акція триває. Голова НААУ, РАУ закликає колег підтримати ініціативу і допомогти тим, хто найбільше цього потребує. А саме, за можливості перерахувати кошти на рахунок благодійного фонду для підтримки старшого покоління.

Благодійні внески можна перерахувати на рахунок ВБО «Благодійний
фонд допомоги адвокатам» за реквізитами:
ПАТ «ПроКредитБанк»
МФО 320984 Код ЄДРПОУ 39274335
р/р UA833209840000026008210332955
Призначення платежу: COVID-19: Благодійна допомога адвокатам