НААУ робить аудит щорічних внесків

Рада адвокатів України доручила Радам адвокатів регіонів до 15 липня надати інформацію про їхні рішення, якими адвокати були звільнені від сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Відповідне рішення прийнято на засіданні РАУ 18 червня, коли було заслухано доповідь Заступника Ради адвокатів України Валентина Гвоздія щодо стану сплати щорічних внесків, а саме про низький відсоток сплати внесків за поточний рік.  

Цим же рішенням РАУ доручила Радам адвокатів регіонів провести інформаційно – роз’яснювальну роботу з адвокатами, які не сплатили щорічний внесок.

Окрім того, Радам адвокатів регіонів доручено забезпечити в повному обсязі внесення відомостей про стажистів адвокатів до Єдиного реєстру адвокатів України відповідно до Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 26 від 17 грудня 2012 року.

Нагадаємо, рішенням РАУ № 22 від 14 лютого 2020 року «Про сплату щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування адвокатами окремих категорій» радам адвокатів регіонів надано право звільняти від сплати 70% внеску на підставі особистої заяви адвоката.