Наступ на незалежність української адвокатури продовжується: адвокат Ростислав Кравець

Адвокат Ростилав Кравець звернеться до Вищої ради правосуддя про недопустимість втручання у незалежність адвокатури і негайного припинення членами ВРП виконання непритаманних їм функцій з реформування адвокатури та порушення Закону.

Про це пише адвокат на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначає адвокат Кравець, 11 червня, незаконно обраний голова Вищої ради правосуддя Григорій Усик, у Берлині на Конференції з відновлення заявив:

«Я також вважаю, що нам потрібна необхідна законодавча база для реформування системи адвокатури. Адвокатура є частиною системи судочинства України, але до цього часу адвокатура залишається нереформованою. Ми бачимо деякі проблеми, пов’язані з відсутністю двох членів ВРП, які не делеговані адвокатурою».

За словами адвоката, вікно Овертона відкрив екс-суддя, що забороняв мирні акції протесту Михайло Жернаков зі своїми посіпаками. Жернаков раніше таємно організовував зустрічі “громадського сектору” з членами ВРП, про які ставало відомо вже після самої зустрічі, куди допускалось тільки члени секти останніх днів покращення життя Шабуніна. Ростислав Кравець зазначає, що нікого стороннього на такі зустрічі не допускають і публічно про них завчасно не повідомляють, а самі зустрічі нагадують звітування членів конституційного органу українським емісарам іноземних розвідорганів.

“Вважаю, що НААУ повинна відреагувати на втручання у незалежність адвокатури. Зі свого боку ми також направимо звернення до Вищої ради правосуддя про недопустимість втручання у незалежність адвокатури і негайного припинення членами ВРП виконання непритаманних їм функцій з реформування адвокатури та порушення Закону.

Краще члена ВРП не реформою адвокатури займатись чи про неї думати, а розібрати створений штучний колапс у судовій системі завдяки їх бездіяльності. Повторювати шлях НАЗК зі створення якихось реєстрів, що підірвали довіру до України та значно погіршили стосунки з міжнародними партнерами, думаю, не варто”, – коментує адвокат Кравець.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.