Патрульна поліція України пояснила причини затримання авто з народним депутатом Кивою

У патрульній поліції пояснили причини затримання авто, в якому перебував народний депутат Ілля Кива.

Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції України.

За інформацією патрульних, сьогодні близько 11:00 на Столичному шосе патрульні помітили автомобілі Toyota та Mercedes, які рухалися у крайній лівій смузі при тому, що були вільні дві праві, чим порушували ПДР.

Зазначається, що на вимогу поліцейських зупинитися водії вказаних авто не реагували та продовжували рух. Згодом патрульним вдалося зупинити автомобілі шляхом переслідування. У салоні одного із зупинених авто перебував народний депутат.

“Під час перевірки документів виявилося, що державний номерний знак на автомобіль Toyota не відповідає реєстраційним документам. Інспектори склали на водія Toyota адмінматеріали за невиконання зупинки на вимогу поліцейського (ч. 1 ст. 122-2 КУпАП), за невідповідність ДНЗ реєстраційним документам на авто (ч. 7 ст. 121 КУпАП), за керування автомобілем без документів, оскільки водій не пред’явив їх на вимогу поліцейських (ч. 1 ст. 126 КУпАП)”, – повідомили у відомстві.

Водночас на водія Mercedes інспектори склали адмінматеріали за відмову зупинитися на вимогу поліцейського (ч. 1 ст. 122-2 КУпАП).

Уточнюється, що патрульні викликали слідчо-оперативну групу для подальшої можливої кваліфікації дій громадян.

В своєму телеграм-каналі Кива вже прокоментував подію.

“Черговий провал влади у спробі моєї провокації. Сьогодні вони хотіли підкинути мені заборонені предмети та речі для подальшого кримінального переслідування”, написав він.