Підозра на 90% складається з цитування закону, водного кодексу: адвокат Олексій Носов у справі Мазепи

У пʼятницю, 19 січня, Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід засновнику інвесткомпанії Concorde Capital Ігорю Мазепі у вигляді тримання під вартою в Лукʼянівському СІЗО з альтернативою у вигляді застави у 350 млн грн.

Адвокат у справі Мазепи Олексій Носов заявив, що відомостей про тих людей, хто відводив цю землю, про яку йде мова, або продавав її, немає у справі, повідомляє FORBES.UA.

“Факт злочину у справі сформульований так, що його вчиненню сприяла відсутність єдиної позиції у органів місцевої влади. Тобто, сторона обвинувачення фактично самі у підозру вписали, що підозра необґрунтована.

Це справа 2014-го року по епізодах ще 2012 року, коли Мазепа не мав відношення до цієї території. У звʼязку з цим викликає, мʼяко кажучи, подив, як і історія з затриманням та невідкладними обшуками, які мали місце позавчора. За законом це недопустимо, тому що затримання здійснюється під час переслідування злочинця. В даному випадку цього немає. Так само формат обшуку. Невідкладний обшук проводиться, коли є термінована необхідність зберегти майно або життя людей. Яка термінована необхідність може бути на 12-му році умовного епізоду? Ніякої.

Підозра на 90% складається з цитування закону, водного кодексу. Питання в тому, що людей, які фактично цю землю відводили, виставляли на продаж, продавали, у підозрі немає. Є тільки люди, які інвестували, будували. “, – коментує адвокат Носов.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.