Повідомлено про підозру адвокату, який на підставі підроблених документів заволодів двома квартирами у Києві

За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру адвокату за фактом шахрайського заволодіння двома квартирами у столиці на підставі підроблених документів (ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 358, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 190 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2018-2019 років підозрюваний та невстановлені слідством особи підробили правовстановлюючі документи на дві квартири у м. Києві, що належали померлим особам. У подальшому на підставі цих документів адвокат заволодів вказаними квартирами.

При цьому однією з квартир адвокат заволодів, використовуючи паспортні документи власного клієнта без відома останнього та надалі з метою отримання прибутку від продажу одержаного в шахрайський спосіб майна, відчужив її на користь третіх осіб.

Таким чином шахрайськими діями групи осіб, до якої входив підозрюваний, завдано шкоду спадкоємцям на загальну суму понад 2, 5 млн гривень.

Наразі керівником Київської міської прокуратури погоджено повідомлення про підозру адвокату та вирішується питання про обрання останньому запобіжного заходу.З метою збереження речових доказів у кримінальному провадженні на вказані квартири окружною прокуратурою накладено арешт.

Досудове розслідування триває. Встановлюються інші учасники злочинної схеми для притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.