Правоохоронці затримали на Рівненщині начальника відділення Дарницького управління поліції ГУНП у Києві Юрія Рибянського, який не вийшов на службу. Він мав доступ до зниклих арештованих коштів.
Про це повідомляє поліція Києва.
Співробітники Департаменту внутрішньої безпеки розпочали пошуки поліцейського після того, як він не виходив на зв’язок та на службу.
“Він був матеріально відповідальною особою та мав доступ до арештованого майна. Під час перевірки правоохоронці ДВБ виявили зникнення арештованих коштів”, — додали в поліції.
У правоохоронних органах повідомили, що йдеться про речові докази у сумі 330 тис доларів, 35 тис євро і понад 600 тис грн.
Юрія Рибянського затримали вдень 6 листопада на Рівненщині. Наразі тривають невідкладні слідчі дії. Подальше розслідування проводитиме ДБР.
Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.
