Приватбанк оприлюднив повідомлення про вручення у справі в Окружному суді Тель-Авів-Яффа проти Коломойського, Боголюбова, Карташова

Приватбанк опублікував повідомлення в газеті «Голос України» для вручення ізраїльського позову в Україні Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову, а також В’ячеславу Карташову (їх давня довірена особа, наразі очолює Департамент юридичного супроводу в ПАТ “Укрнафта”) згідно з рішенням ізраїльського суду від 26 квітня 2021 і відповідно до Гаазької Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах.

Про це повідомляє ZN.UA

«Хоча г. Коломойському і г. Боголюбову вже був належним чином вручений позов в Ізраїлі, та в рамках їхніх та пана Карташова попередніх спроб уникненння вручення позову в Україні, Банк вживає цих подальших заходів для усунення будь-яких аргументів з їхньої сторони щодо того, що позов не був їм належним чином вручений, та забезпечити правосуддя ізраїльського суду щодо їхніх незаконних дій », – йдеться в повідомленні Приватбанку.

У банку нагадали, що ПриватБанк звернувся до Окружного суду м Тель-Авів-Яффа, Ізраїль, з позовом до своїх колишніх власників і інших відповідачів щодо, як заявляється, їх шахрайських дій, незаконного привласнення і відмивання коштів, в результаті чого щонайменше 600 млн дол. США (приблизно 16,5 млрд гривень) були незаконно виведені з Банку в період з 2007 по 2011 роки і розміщені на банківському рахунку в Ізраїльському Банку Дисконт.