Рада суддів України завершила приймання документів від кандидатів на посаду судді Конституційного Суду

Рада суддів України завершила приймання документів від претендентів, які виявили бажання призначатися на посаду судді Конституційного Суду України за квотою з’їзду суддів України.

Про це повідомляє РСУ.

Нагадаємо, що рішенням Ради суддів України від 11 квітня 2024 року №1 було оголошено про початок конкурсу для відбору кандидатур на дві посади судді Конституційного Суду України та початок прийняття заяв (з доданими до них документами) осіб, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, з 15 квітня 2024 року по 14 травня 2024 року включно.

За період з 15 квітня по 14 травня в Раду суддів України надійшли документи від 16 кандидатів.

Наступним етапом для кандидатів стане перевірка документів щодо відповідності та допуску до конкурсного відбору осіб, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, вимогам, що встановлені Конституцією України та Законом України “Про Конституційний Суд України”.

З документами кандидатів можна ознайомитись на сайті РСУ в розділі “Документи”, рубрика “Кандидати до КСУ“, файл “Кандидати на посаду судді Конституційного Суду України 2024”

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.