РАУ обговорює питання ототожнення адвоката з клієнтом: реакція на порушення Порошенком Закону про адвокатуру та адвокатську діяльність

На скликання Голови  Ради адвокатів України Лідії Ізовітової відбувається засідання РАУ, під час якого обговорюється питання ототожнення адвоката з клієнтом.

Нагадаємо, під час виступу депутата Петра Порошенка після допиту у якості свідка по справі державної зради Януковича у Апеляційному суді міста Києва зазначив наступне: «Вони називають події 2014 року і Революції Гідності заколотом, захопленням влади. Вони уникають слова «агресія». Вони уникають називати того, хто має нести відповідальність за цю агресію. І попризначали в керівництво найвищих правоохоронних органів держави адвокатів Януковича. В Офісі президента знаходяться адвокати Єфремова, які координують роботу правоохоронних органів і судів по переслідуванню не тих, хто вбивав українців, не тих, хто працював на Росію. А по переслідуванню добровольців, волонтерів, переслідуванню Марусі Звіробій і Софії Федини, Тетяни Чорновіл і Стерненка, переслідуванню добровольців, які проходили по справі Шеремета».

Порошенко порушив закон: https://advokatpost.com/poroshenko-porushyv-zakon/