Порошенко порушив закон

Це сталось під час виступу депутата Петра Порошенка після допиту у якості свідка по справі державної зради Януковича у Апеляційному суді міста Києва.

«Вони називають події 2014 року і Революції Гідності заколотом, захопленням влади. Вони уникають слова «агресія». Вони уникають називати того, хто має нести відповідальність за цю агресію. І попризначали в керівництво найвищих правоохоронних органів держави адвокатів Януковича. В Офісі президента знаходяться адвокати Єфремова, які координують роботу правоохоронних органів і судів по переслідуванню не тих, хто вбивав українців, не тих, хто працював на Росію. А по переслідуванню добровольців, волонтерів, переслідуванню Марусі Звіробій і Софії Федини, Тетяни Чорновіл і Стерненка, переслідуванню добровольців, які проходили по справі Шеремета», – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, що відповідно до статті 23 Закону про адвокатуру та адвокатську діяльність, забороняється ототожнення адвоката з клієнтом. Також, депутат порушив норми міжнародного права, так відповідно до пункту 18 Основних положень ООН про ролі адвокатів стверджує, що “адвокати не повинні ідентифікуватися з клієнтами та їх справами у зв’язку з виконанням професійних обов’язків”.