Тандир знову просить про відвід судді, оскільки суддя Бандура під час підготовчого засідання нібито порушив норми КПК

Захист обвинуваченого у смертельній ДТП екссудді Олексія Тандира на початку судового засідання 2 жовтня подав клопотання про відвід судді. Прокурори кажуть, що це має ознаки затягування розгляду справи.

Про це повідомляє hromadske. 

Адвокат обвинуваченого Тандира мотивував своє клопотання тим, що суддя Бандура під час підготовчого засідання нібито порушив норми процесуального закону. 

«Захист констатує, що дії професійного суду, повʼязані з позапроцесуальним прийняттям, долученням та дослідженням у підготовчому судовому засіданні письмових доказів сторони обвинувачення, у складі яких — протоколи допитів свідків обвинувачення, є істотним порушенням імперативних норм процесуального закону та основних засад кримінального провадження», — зачитав адвокат.

Окрім того, захист Тандира заявив про ймовірну упередженість суду, оскільки обвинувачений просив дозволу бути поруч зі своїми адвокатами, а не за скляною кабіною, але отримав відмову.

Натомість прокурор сказав, що нова заява має ознаки затягування кримінального провадження й просив залишити її без розгляду. Раніше адвокати обвинуваченого подавали клопотання про відвід судді й на підготовчому засіданні 5 вересня, однак його залишили без задоволення.

Досі розгляду справи Тандира по суті не було. Перше таке засідання мало відбутися ще у вересні. Попереднє засідання перенесли, бо не було адвокатів Тандира. А нову заяву про відвід судді розглядатимуть 17 жовтня. Прокурори просили провести це засідання раніше.