Служба безпеки України викликає на допити ряд депутатів та колишніх посадовців у справі “харківських угод”

Службою безпеки України оприлюднені повістки для колишнього голови Верховної ради Володимира Литвина, колишнього голову СБУ Хорошковського, співголову фракції “ОПЗЖ” Бойка.

Про це повідомляється на сайті СБУ.

Повістка народному депутату України Юрію Бойку, який має з’явитися 16 серпня о 10 годині до слідчого СБУ для участі в допиті як свідка у кримінальному провадженні 22021000000000073 від 12 березня 2021 року за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 1 статті 111 Кримінального кодексу України (“Державна зрада”). В цей же день на допит викликаний колишній голова СБУ Валерій Хорошковський.

Іншими повістками викликано на допити колишнього першого заступника голови ВРУ, екс-голову Державної митної служби Ігоря Калєтніка на 18 серпня, на 19 серпня – колишнього голову Верховної Ради Володимира Литвина та його брата, який був головою Державної прикордонної служби України, Миколу Литвина, 20 серпня – колишнього першого заступника голови ВРУ, екс-міністра юстиції України Олександра Лавриновича, а 26 серпня – екс-міністра фінансів України Федіра Ярошенко.