Суд Мангеттену визнав Трампа винним за 34 пунктами звинувачення у фальсифікації бізнес-звітності

Суд присяжних Мангеттену визнав Дональда Трампа винним за всіма 34 пунктами звинувачення у фальсифікації бізнес-звітності, висунутими проти нього у кримінальному процесі щодо «чорної бухгалтерії».

Про це повідомляє ВВС.

Суд, зокрема, встановив, що Трамп сфальсифікував ділові документи стосовно низки платежів, адресованих його колишньому адвокатові Майклу Коену. Цими платежами Трамп відшкодував Коену 130 тис. доларів, які той виплатив за мовчання порнозірці Стормі Деніелс за 12 днів до виборів 2016 року, оскільки вона погрожувала оприлюднити свою розповідь про сексуальний зв’язок із Трампом.

Суддя Хуан Мерчан, який вів засідання суду присяжних у Нью-Йорку визначив дату оголошення засудженому міри покарання, після того як у четвер його було визнано винним. Судове засідання з цього питання відбудеться 11 липня – за чотири дні до Національного з’їзду Республіканської партії, який має висунути Трампа кандидатом у президенти.

За фальсифікацію бізнес-документації передбачено максимальне покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі, але оскільки йдеться про ненасильницький злочин, а Трамп раніше не мав судимостей, замість тюремного ув’язнення йому може бути призначено домашній арешт, випробувальний термін або перебування під наглядом. Також, суддя також може накласти штраф або призначити громадські роботи.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.