Суд не заарештував майно підозрюваних у справі Коломойського про заволодіння 9,2 млрд грн Приватбанку

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила без задоволення всі три скарги прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на відмову в арешті майна підозрюваних у справі олігарха Ігоря Коломойського про заволодіння 9,2 млрд грн Приватбанку.

Слідчий суддя Олег Ткаченко закрив провадження за клопотаннями НАБУ і САП про арешт майна заступниці керівника департаменту з обслуговування рахунків ЛОРО банків-кореспондентів, нерезидентів головного офісу ПриватБанку Тетяни Якименко, колишньої заступниці голови правління ПБ Людмили Шмальченко і ексначальниці департаменту міжбанківських операцій установи Надії Конопкіної. Всі троє підозрювані у справі. На думку Ткаченка, строки розслідування у справі закінчились.

Прокурор САП подав скаргу на ці рішення, оскільки за версією сторони обвинувачення, строки не спливли. Однак, суддя вважає, що строки розслідування закінчилися ще в вересні 2021 року. Рішення ухвалили головуюча Даниїла Чорненка, судді Микола Глотов та Інна Калугіна. Цікаво, що в усіх трьох рішеннях суддя Глотов мав окрему думку.

Аналогічні рішення Апеляційна палата суду ухвалила щодо підозрюваних Дубілета та Лугового. Скарги розглядала та саме колегія.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.