21 березня у Печерському районному судді Києва обрали запобіжний захід для колишнього голови Конституційного суду України Олександра Тупицького.
Відповідно до інформації «Слідства.Інфо» екссуддя отримав заочний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Ця ухвала дає підстави клопотати українським правоохоронцям перед іноземними компетентними органами щодо екстрадиції Тупицького в Україну.
«Щодо працівників поліції та прикордонників, які організовували у тому числі переправлення Тупицького через державний кордон України — обвинувальний акт 6 березня спрямовано до Печерського районного суду Києва», — прокоментував прокурор Роман Крупка.
Нагадаємо, що в іншому кримінальному провадженні за обвинуваченням Олександра Тупицького у наданні неправдивих показань та підкупу свідка австрійський суд відмовив в екстрадиції колишнього ссудді.
Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.