Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишньому голові Апеляційного суду Черкаської області Бабенку

15 травня 2023 року за клопотанням прокурора #САП слідчий суддя #ВАКС обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою колишньому голові апеляційного суду Черкаської області Володимиру Бабенко, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 5 ст. 191 КК України, а саме закінченого замаху на розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє САП.

Після затримання особи та доставки до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя вирішить питання про застосування цього запобіжного заходу.

Як вже повідомлялось, за версією САП та НАБУ, колишній голова апеляційного суду Черкаської області вчинив дії, спрямовані на відчуження комунального майна, а саме об’єкту нерухомості вартістю понад 15 млн грн, на користь одного з місцевих приватних товариств. Так, за рішенням органу місцевого самоврядування, вищевказаний об’єкт нерухомості був переданий суду в оперативне управління для володіння, користування, крім відчуження. Незважаючи на це, колишній голова суду намагався відчужити це майно третім особам. Проте злочин так і не було закінчено з причин, які не залежали від його (колишнього голови суду) волі.