Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Олегу Гладковському: заочний арешт

13 травня 2024 року слідчий суддя ВАКС обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою колишньому Першому заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському, який за версією слідства, спільно з колишнім заступником міністра оборони та директором департаменту Міністерства оборони обвинувачується у завданні збитків державі на загальну суму 17,44 млн грн.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Правоохоронці нагадують, у ході досудового розслідування встановлено, що експосадовець РНБО використав надану йому владу та службове становище всупереч інтересам служби з метою отримання неправомірної вигоди структурою, в якій він та його близькі особи мають частку власності, а саме — ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс».

У жовтні 2019 році повідомлено про підозру колишньому Першому заступнику секретаря РНБО. У квітні 2020 року – ексзаступнику міністра оборони та директору департаменту Міністерства оборони. Вказаним особам інкриміновано вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

02.07.2021 обвинувальний акт у справі скеровано до ВАКС для розгляду по суті.

16.04.2024 колегія суддів ВАКС, через неявки обвинуваченого у судові засідання і наявність підтвердженої інформації про перебування клопотання прокурора про оголошення у розшук колишнього Першого заступника секретаря РНБО.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.