Суд обрав для рівненського адвоката Ірини Пашкевич запобіжний захід – нічний домашній арешт: ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 та ч. 2 ст. 190 КК

Міський суд Рівного обрав для Ірини Пашкевич запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Їй повідомлено про підозру у закінченому замаху на підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, та шахрайстві, що завдало значної шкоди потерпілому за ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 та ч. 2 ст. 190 КК України.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

“Адвокатка після отримання половини неправомірної вигоди від батька дівчини перестала виходити на зв’язок. Імовірно, такими діями вона намагалася уникнути відповідальності за свої дії. Оскільки адвокатка обіцяла закрити кримінальне провадження, то зараз перевіряється причетність правоохоронців до вказаної схеми.

Окрім того, вищезгадана справа, через яку донька та батько зверталися до адвокатки, досі перебуває на етапі досудового розслідування в інших правоохоронних органах.

Зараз перевіряється версія того, що дівчину намагалися звинуватити у злочині, який вона не скоювала. Адже досі дочка чоловіка не є підозрюваною у цьому кримінальному провадженні. Вона лише там фігурує. Коли розслідується справа, але ще немає якихось встановлених доказів причетності особи до скоєння злочину, то усі фігуранти спершу проходять як свідки. Їх допитують, а уже згодом на підставі зібраних доказів встановлюється причетність особи до справи”, – прокоментувала Катерина Герасимчук, речниця Теруправління ДБР у м. Хмельницькому.

Їй може загрожувати до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.