Ніколаєнку, який поблизу Житомира збив на смерть дівчину, суд обрав запобіжний захід: цілодобовий домашній арешт

У Печерському суді Києва народному депутату Андрію Ніколаєнку, який поблизу Житомира збив на смерть 18-річну місцеву жительку, обрали запобіжний захід. Рішення суду — цілодобовий домашній арешт.

Про це повідомляє Суспільне.

Обранця зобов’язали прибувати до суду, здати паспорт та носити електронний браслет.

Під час судового засідання прокурор вимагав обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Прокурор долучив до справи результати технічної експертизи. Відповідно до неї, швидкість авто під час руху становила від 141 до 153 кілометрів на годину.

Адвокати заявили, що експертиза швидкості необ’єктивна, адже з показів свідка, Ніколаєнко рухався з приблизною швидкістю у 80 кілометрів на годину. Також адвокати заявили, що у ході слідства не провели експертизу гальмівного шляху. І захист буде наполягати на проведенні такої експертизи.

Також до матеріалів справи прокурор долучив відео з трьох камер відеоспостереження. Адвокати, зокрема, долучили лист від командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковника Олександра Сирського. Він у листі висловив бажання обрати Андрію Ніколаєнку інший запобіжний захід.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.