Печерський райсуд Києва не обрав запобіжний захід Ніколаєнку, який зі швидкістю 146 км на годину збив дівчину

Печерський районний суд міста Києва не обрав 7 листопада запобіжний захід народному депутату України Андрію Ніколаєнку, який поблизу Житомира збив 18-річну місцеву жительку. Суддя оголосила перерву в засіданні.

Про це повідомляє Суспільне.

Адвокати і Ніколаєнко просили продовжити засідання сьогодні, але суддя оголосила перерву. Сам Ніколаєнко, звертаючись до судді, попросив розглянути всі документи, які були надані у визначеному порядку.

“Було призначене терміново таке засідання, і прокуратура хоче, щоб мене скоріше позбавити можливості комунікувати, спілкуватися і виконувати свої законні функції народного депутата. Я прошу розглянути всі документи, які були надані. Я не ховаюся, пройшов всі тести. Я добровільно прийшов на дачу показань”, — сказав у суді Ніколаєнко.

Під час засідання суду прокурор сказав, що Ніколаєнко рухався зі швидкістю 146 кілометрів на годину. Дозволена швидкість на цій трасі — 110 кілометрів на годину. Прокурор заявив, що експертиза швидкості, з якою рухався Ніколаєнко, ще не готова. Однак відбувся слідчий експеримент, де була змоделювала ситуація, наближена до ДТП. На слідчому експерименті був присутній свідок, який рухався поряд з автівкою якою кермував Ніколаєнко на момент вчинення ДТП.

Народний депутат України Дмитро Разумков сказав, що прийшов до зали підтримати Ніколаєнка.

“Я прийшов взяти на поруки, тому що я вважаю, що, на жаль, це необ’єктивні підходи. У нас є інший колега в парламенті, який потрапив у аналогічну ситуацію, але до нього жодних запитань немає, обмежувального заходу до нього не застосовували”, — сказав Дмитро Разумков.

Сторона обвинувачення просила підозрюваному тримання під вартою на 2 місяці без права внесення застави.

Суддя оголосила перерву в засіданні через інші засідання, на яких їй необхідно бути. Дата нового засідання буде оголошена завтра, передає кореспондентка Суспільного.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.