Суд обрав запобіжний захід підозрюваному у вбивстві підлітка на станції фунікулера: тримання під вартою без права на заставу

У Печерському районному суді міста Києва 9 квітня відбулось засідання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві підлітка на станції фунікулера.

Про це повідомляє Суспільне.

Підозрюваного у вбивстві підлітка на станції київського фунікулера 7 квітня, доставили до суду та обирають йому запобіжний захід. Напередодні, 8 квітня, йому повідомили про підозру в умисному вбивстві.

Адвокат підозрюваного Костянтин Марченко попросив оголосити перерву для ознайомлення з документами. Прокурор Ірина Осінська не заперечувала, але просила дотриматися розумних термінів.

Друге клопотання сторона захисту подала про проведення засідання в закритому режимі. Суд підтримав клопотання адвоката про проведення закритого засідання, але рішення про запобіжний захід обрано відкритим.

Позиція батька і загалом сім’ї загиблого Максима Матерухіна стосовно запобіжного заходу для підозрюваного — це безальтернативне тримання під вартою.

Про це повідомив представник потерпілого Олександр Панченко.

“Дитина загинула не через те, що вона зробила щось погане, а через неправомірні дії. Ми так вважаємо, тому на сьогоднішній час відбувається досудове розслідування. Ми наполягаємо на тому, щоб підозрюваний знаходився під вартою”, — сказав Олександр Панченко.

Він зазначив, що, за словами свідків інциденту, підозрюваний був у стані алкогольного сп’яніння. Свідки також розповіли, що конфлікт стався, бо чоловікові щось не сподобалось в діях хлопців.

“Він почав, як правильно сказати, “нешанобливо” з ними спілкуватися. Хлопці спробували уникнути конфлікту. Підозрюваний пішов, але потім чомусь він щось згадав, повернувся. Найближчий до нього був покійний Максим. Він до нього почав звертатися, штовхати його, в результаті чого останній впав і отримав тілесні ушкодження, що призвели до смерті”, — сказав представник потерпілого.

За його словами, це сталося на виході — на верхній станції фунікулера.

Суд обрав запобіжний захід підозрюваному у вбивстві підлітка — тримання під вартою без права на заставу до 5 червня.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.