Співробітнику УДО у справі щодо загибелі підлітка на станції фунікулера суд продовжив запобіжний захід

Шевченківський районний суд Києва, 3 червня, продовжив запобіжний захід співробітнику Управління державної охорони Артему Косову, якого підозрюють у вбивстві підлітка на станції столичного фунікулера. Він перебуватиме під вартою до 1 серпня без права на заставу.

Про це повідомляє Суспільне.

“Ми проти, бо вважаємо, що це необґрунтоване обвинувачення. Він є несудимий, не притягався. Має місце проживання, одружений. І ризики є лише надуманими, лише зазначається про те, що може втекти”, — наголосив адвокат обвинуваченого Дмитро Замницький.

Коли суддя пішла до нарадчої кімнати, до підозрюваного, який утримувався у скляному боксі, звернулися близькі загиблого 16-річного Максима Матерухіна і закликали його хоча б вибачитися перед батьками хлопця. Вони показували світлини юнака. Сам Косов опустив голову і мовчав.

Загибель підлітка на станції фунікулера: співробітнику УДО продовжили запобіжний захід
Близькі загиблого підлітка показують фото хлопця підозрюваному в його вбивстві. Суспільне Новини/Дарина Коломієць

Обвинуваченому співробітнику УДО загрожує довічне ув’язнення. Родина загиблого Максима Матерухіна та їхні представники в суді наполягатимуть на найсуворішому покаранні. Батько хлопця в коментарі журналістам заявив, що не подаватиме цивільного позову щодо матеріального відшкодування через загибель сина.

“Нам потрібне пожиттєве покарання. Нам нічого не треба від нього і його сім’ї”, — сказав чоловік.

Адвокат сторони потерпілих Олександр Панченко розповів про подробиці з матеріалів справи. Зокрема, за його словами, обвинувачений Артем Косов 7 квітня — у день загибелі підлітка, був у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. До матеріалів справи додали відео очевидиці про те, як співробітник УДО чіплявся до підлітків у вагоні фунікулера. У цьому відео видно, як хлопці жартували між собою, а Артем Косов намагався втрутитися у розмову. Коли підлітки не реагували, то він почав обзиватися. Адвокат додав, що Косов спершу був з товаришем, який згодом зник.

Підготовче засідання у справі про вбивство підлітка на станції столичного фунікулера заплановане 18 червня.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.