Суд відкрив провадження у справі щодо оскарження реорганізації Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Первинної профспілкової організації Харківського національного аграрного університету імені В.В.Докучаєва до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Нагадаємо, позивач оскаржує розпорядження Уряду від 12 травня 2021 року «Про утворення Державного біотехнологічного університету» в частині реорганізації Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва. Серед інших вимог позову – скасувати відповідні накази МОН щодо утворення Державного біотехнологічного університету та реорганізацію Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче судове засідання на 17 вересня 2021 року.

Нагадаємо, що в провадженні ОАСК вже перебуває справа за позовом Харківського національного аграрного університету імені В.В.Докучаєва до Кабінету Міністрів України щодо оскарження розпорядження Уряду від 12 травня 2021 року «Про утворення Державного біотехнологічного університету».