Суддя Шевченківського райсуду Києва Циктіч заявив про тиск та незаконне втручання Данила Гетманцева у судовий розгляд

Суддя Шевченківського районного суду Києва Віталій Циктіч повідомив Офіс Генерального прокурора та Вищу раду правосуддя про втручання народного депутата Данила Гетманцева у діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

Про це йдеться на сайті Вищої ради правосуддя.

У своєму Telegram-каналі Гетманцев зробив публікацію, в якій повідомив, що Бюро економічної безпеки зупинило виробництво ТОВ “Оріон Тобакко” нелегального тютюну, вирізавши обладнання. “Групу осіб, яку повʼязують із злим кримінальним генієм Альперіним, звинувачують у виготовленні та зберіганні підроблених марок акцизного податку з метою їх використання при збуті тютюнових виробів власного виробництва на території Одеської області. Іншими словами – у крадіжці тютюнового акцизу у армії”, – додав Гетманцев.

За його словами, прокурор подав до Шевченківського районного суду Києва клопотання про накладення на обладнання арешту. Однак судове засідання під головуванням судді Циткіча не відбувається з невідомих причин. Гетманцев також зазначив, що цим же судом в минулому обладнання неодноразово поверталося власнику, “аби він без перешкод продовжив злочин”.

“Переконаний, що на цей раз відкладення зумовлено тим, що вельмишановний суддя глибоко і уважно вивчає всю довгу кримінальну долю знаряддя злочину, аби винести неупереджене та справедливе рішення не на користь нелегальній тютюновій промисловості, а врешті-решт на користь законності. Давайте підтримаємо суддю Циткіча у його не легкому щоденному відстоюванні честі високого звання судді, та зробивши його відомим як беззастережного борця з організованою злочинністю, допоможемо йому цю честь відстояти! Перепости, шери, благословіння, дифірамби, гімни, оди, акафісти і навіть написи на парканах на честь судді Циткіча всіляко вітаються!”, – написав Гетманцев.

У повідомлення про втручання суддя Циктіч зазначає, що Гетманцев своїм дописом намагається вказати йому, яке рішення має бути прийняте. Циктіч також підкреслив, що останні рядки допису Гетманцева є “прямим тиском на суддю з метою забезпечення ухвалення останнім рішення”.

“Таким чином, зміст згаданої вище публікації свідчить про намір її автора схилити мене, як суддю до прийняття рішення на користь однієї зі сторін кримінального провадження. Викладені факти розцінюю як відкрите втручання у діяльність судді та намагання чинити тиск для ухвалення рішення, у якому зацікавлений автор публікації, що свідчить про незаконний вплив на суддю”, – підкреслив суддя Циктіч.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.