Суддя Верховного суду Бразилії відкрив провадження щодо ймовірного перешкоджання Ілоном Маском правосуддю

Суддя Верховного суду Бразилії Александре де Мораєс дозволив розслідування щодо ймовірного перешкоджання Ілоном Маском правосуддю на тлі конфлікту з мільярдером через його соціальну мережу X.

Про це повідомляє Bloomberg.

“Суддя Верховного суду Бразилії Александре де Мораєс відкрив провадження за фактом перешкоджання Ілоном Маском правосуддю, посиливши суперечку з мільярдером через його соціальну мережу X”, – йдеться у повідомленні.

У документі, оприлюдненому судом, йдеться, що мільярдер “розпочав кампанію з дезінформації” та що X зловживає економічною владою з метою “незаконного впливу на громадську думку”.

Такі кроки були зроблені після того, як Ілон Маск заявив, що не виконуватиме рішення суду про обмеження, накладені на деякі акаунти X у Бразилії.

У кількох своїх дописах у соціальних мережах протягом вихідних мільярдер критикував Мораєса, звинувачуючи його у зраді конституції та закликаючи до імпічменту.

Низка акаунтів, пов’язаних з правими бразильськими підприємцями, колишніми політиками та цифровими лідерами, залишалися заблокованими. Окрім того, у публікації Маск повідомив, що бразильський суд погрожує заблокувати доступ до соцмережі X в усій країні.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.